Hakkımızda

AVEMS Yerli Üretim, Yerli Teknoloji


Önceliğimiz; gerek yurt içi, gerekse yurt dışı olmak üzere, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, eksiksiz ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla yerine getirmek ve en büyük zenginlik olan müşteri memnuniyetini elde etmektir.

Sektöründe lider olma hedefi olan firmamız için müşteri memnuniyeti temel ilkedir. Firmamız, kendi üretimi olan ürünlerin yetkili servisidir.

İmalatını yaptığımız Stop Solenoidleri, hizmette verdiğimiz güvence ile bizden kaynaklanan hatalarda satılan ürünlerin tereddütsüz değişimini gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir politika izliyoruz. Her türlü öneriye açık ve eleştirileri hassasiyetle dinleyerek en iyiye ulaşmaya çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ; Gerek yurt içi, gerekse yurt dışı pazarında etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren sektörün öncülüğünü yapan dünyanın güvenilir ve saygın bir kuruluşu olmak.

MİSYONUMUZ; AVEMS, kendisini solenoid teknolojisini geliştirmeye adamıştır. Bu doğrultuda sektörde hizmet ettiği kitleyi kaliteyle ve ileri teknolojiyle buluşturmayı amaçlamıştır.

PROFESYONEL TASARIM

2019 yılında kurulan firmamız, ağırlıklı olarak eğitim camiasından gelen personelinin deneyimlerinden edindiği tecrübe ile mesleki ve teknik eğitim için eğitim ekipmanlarının tasarım ve üretimini yapmaktadır. Aynı zamanda, anahtar teslim endüstriyel projeler gerçekleştirmektedir.

KALİTELİ TEKNİK SERVİS

Sektöründe lider olma hedefi olan firmamız için müşteri memnuniyeti temel ilkedir. TSE servis yeri yeterlilik belgesi olan firmamız, kendi üretimi olan ürünlerin yetkili servisidir.

UZMAN EKİP ÇALIŞANLARI

Firmamızın, kadro yapısı alanında deneyimli ve uzman personelden oluşmaktadır. Firmamız bünyesinde doktoralı akademisyenler, yüksek mühendisler, mühendisler, teknik öğretmenler, teknikerler ve teknisyenler bulunmaktadır.